Lindex

Švédská značka oblečení pro ženy a dívky LINDEX nabízí široký sortiment luxusního, pohodlného a módního oblečení ve všech velikostech. Slušivá móda značky Lindex dbá především a na ženský vzhled, pohodlí a dostupnou cenu. Proto se také LINDEX stal jedním z vedoucích módních řetězců v severní Evropě.

Nakupovat můžete prostřednictvím eshopu na webových stránkách Lindex eshop nebo přímo v kamenných obchodech, které naleznete celkem ve třinácti obchodech v České republice. Oblečení LINDEX je navrženo tak, aby se dalo libovolně kombinovat a každá žena si tak mohla vytvořit svůj jedinečný a osobitý styl oblékání.

Vyberte si z řady oblíbeného spodního prádla LINGERIE. Podprsenky v módních barvách, potiscích, krajkových aplikacích a hlavně v mnoha velikostech uspokojí i ty nejnáročnější zákaznice. Lingerie nabízí luxusní, sportovní, mateřské a běžné spodní prádlo pro denní nošení.

V kolekci oblečení si vyberte vše pro svůj šatník. Vyberte si z nabídky kalhot, sukní, šatů, moderních topů, košilí, kabátů a mnoha dalších trendy kousků. To vše na www.lindex.com.


Publikováno 9.12.2011 v kategorii Lindex


Napsat komentář